کارگاه ها و رویدادها

کارگاه بازاریابی عملکرد برای بازاریابان دیجیتال

کارگاه بازاریابی عملکرد برای بازاریابان دیجیتال

بازاریابی عملکرد یا بازاریابی مبتنی بر بازگشت سرمایه (ROI) یک نیاز ضروری برای بازاریابان در حوزه دیجیتال است که بهترین روش ها را برای بهینه سازی بازاریابی خود انجام می دهند. این نوع بازاریابی، معمولا توسط شرکت هایی که خواهان بازگشت بیشترین بازده احتمالی سرمایه گذاری در هزینه های بازاریابی دیجیتالی خود می باشند مورد توجه قرار می گیرد. بازاریابان دیجیتال، کانال ها و فعالیت های مختلف بازاریابی را مورد بررسی و آزمایش قرار می دهند تا بهترین کانال ها و ابزارها را برای بهترین بازده نرخ بازگشت سرمایه گذاری بازاریابی خود انتخاب نمایند.

آژانس اسمارت مدیا با تجربه برگزاری سمینارها و کارگاه های تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین از جمله اولین مجمع بین المللی تجارت الکترونیک در مهر ماه سال گذشته در صدد برگزاری کارگاه بازاریابی عملکرد برای بازاریابان دیجیتال در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه توسط مدرس بین المللی دیجیتال مارکتینگ Vladas Sapranavičius می باشد .

این کارگاه منحصر بفرد به مدیران و مشاوران بازاریابی در شرکت های تجارت الکترونیک، ارائه دهندگان خدمات نرم افزار و یا کسب و کارهای آنلاین و یا علاقمندان دانش و فناوری نوین توصیه می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارگاه و شرایط ثبت نام بروی لینک زیر کلیک نمایید:

https://www.smartmedia.ir/landing/

Back to top