باز طراحی وب سایت

در هر کسب و کاری که هستید باید در نظر داشته باشید که شما با گذر زمان و با توجه به بازار رقابتی نیاز به باز طراحی وب سایت دارید و هزینه ای که برای طراحی مجدد وبسایت پرداخت می نمایید در نتیجه منجر به سود آوری بیشتر برای شما می گردد.
زمانی که شما برای شروع یک کمپین تبلیغاتی آنلاین اقدام می نمایید ساختار وب سایت شما تاثیر بسیاری بر جذب مخاطبان و در نتیجه دستیابی به موفقیت شما دارد.

 

باز طراحی وبسایت

این وب سایت شما است که به عنوان نماینده آنلاین، می تواند باعث تاثییر مثبت بر روی مارکتینگ شما شود یا بر عکس به آن ضربه بزند یا به طور کلی وجه عمومی برند شما را از بین ببرد. بنابراین در این جا به ۷ نشانه که به شما می گوید وقت آن رسیده است به طراحی مجدد وبسایت فکر کنید، اشاره می شود.

۱- متد های طراحی منسوخ شده

همیشه در طراحی قالب صفحات و یا نحوه نمایش عکس ها متد های خاصی همه گیر می شود که طراحان وب از آن ها استفاده می کنند.

با در نظر گرفتن اینکه این متد ها همیشه در حال تغییر هستند، اگر وب سایت شما هنوز متد های قدیمی را دنبال می کند، پس نیاز به ایجاد تغییرات در طراحی وب سایت و باز طراحی وب سایت دارید.

۲-ریسپانسیو بودن وب سایت

امروزه ترافیکی که از سمت تلفن های هوشمند می آید در حال افزایش می باشد. بنابراین چطور می توان کاربران موبایل را ندید گرفت؟

اگر وب سایت شما برای موبایل طراحی نشده باشد و موبایل فرندلی نباشد، این کاربران را از دست خواهید داد.

وبسایت ریسپانسیو

۳-سرعت بارگذاری پایین

یکی از فاکتور های مهم این است که وب سایت شما سریع باشد. اگر زمان بارگذاری وب سایت شما طولانی است، پس شما از تکنولوژی های قدیمی استفاده می کنید!

قدم اول برای پیروزی در این مسابقه سرعت این است که در مورد استفاده از تکنولوژی های جدید دوباره فکر کنید!

 

طراحی سایت وردپرس

۴-وب سایت شما برای موتور های جستجو بهینه نیست؟

اگر شما وب سایت خودتان را در لیست نتایج گوگل پیدا نمی کنید، چطور می توانید انتظار داشته باشید که مردم شما را پیدا کنند؟

در واقع موتور های جستجو به وب سایت هایی که بهینه سازی نشده باشند، علاقه ای ندارند و به آنها رتبه خوبی در لیست نتایج نمیدهند. بنابراین کاربران نیز نمی توانند به این وب سایت ها دسترسی داشته باشند.

۵-نرخ تبدیل کاهش یافته است

برای اطلاع از نرخ تبدیل وب سایت می توانید از ابزارهای تحلیل وب سایت مانند اورهیت بهره ببرید.

ابزارهای تحلیل وبسایت علاوه بر اینکه میتوانند اطلاعاتی در مورد نرخ تبدیل وب سایت به شما ارائه دهند، اطلاعات سود مند دیگری مانند نرخ پرش ، نقاطی که بیشترین نرخ پرش را داشته اند و … را نیز ارائه می کنند.در صورتی که نرخ پرش وب سایت شما در حال افزایش است، این به معنی آن است که کاربران نمی توانند با وب سایت شما ارتباط برقرار کنند.

بنابراین با درک نیاز های آن ها و نقاطی که باعث می شود وب سایت شما را ترک کنند و بهبود آنها در باز طراحی وبسایت می توانید تبدیل را به وب سایت خود برگردانید.

۶-وب سایت شما پاسخ گوی استراتژی مارکتینگ شما نیست

مارکتینگ از الزامات بقای هر کسب و کاری می باشد. بنابراین ، اینکه وب سایت شما بتواند در راستای استراتژی های مارکتینگ شما باشد، بسیار مهم می باشد.

۷-طراحی وبسایت شلوغ، باعث سردرگمی کاربر می شود

نگه داشتن اعتدال در تمامی مراحل طراحی وب سایت یک اصل است.

کاربران نیاز دارند اطلاعات مورد نیاز خودشان را به سرعت پیدا کنند، بنابراین گرافیک و افکت های زیاد از حد، که باعث سردرگمی کاربر میشود، و یا نیاز به کلیک های متوالی برای دسترسی به یک مطلب از نشانه های یک طراحی سایت نا مناسب می باشد.

این ۷ نکته ، نشانه هایی است که زمان باز طراحی وب سایت شما فرا رسیده است. اما باید توجه داشته باشید که نکات بیشتری هم شامل طراحی مجدد وبسایت می شوند.

میتوانید با یک لیست از امکاناتی که تمایل دارید در وب سایتتان موجود باشد به یک شرکت طراحی سایت مراجعه کنید تا با باز طراحی وب سایت، تاثیر بهتری در مخاطبان و مشتریانتان بگذارید.

تیم اسمارت مدیا با تکیه بر مهارت های حرفه ای طراحی وبسایت، رابط کاربری و برنامه نویسی آماده ارائه مشاوره ای کارآمد و طراحی مجدد وبسایت شما می باشد.

Back to top