سایر خدمات

سایر خدمات Smart Media

تخصص متمایز Smart Media در بازاریابی محتوا و تبلیغات در گوگل و بهبود فرایند فروش می باشد
---

آموزش و مشاوره

هدف اسمارت مدیا (SmartMedia) ارائه مشاوره و آموزش به مشتریان خود می باشد از این رو همواره تلاش می کنیم که با ارائه منابع، مطالب و جلسات مشاوره و آموزش حضوری کارایی تبلیغات مشتریانمان را افزایش دهیم. آموزش های ما توسط متخصصین داخلی و بین المللی کاملا به صورت رایگان و تخصصی انجام می گیرد.

بازاریابی محتوا و تبلیغات در گوگل

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوا، یکی از رویکردهای استراتژیک برای بازاریابی آنلاین است که بر تولید و توزیع محتوای با ارزش و مرتبط تمرکز دارد. بواسطه این رویه می‌توانید در ابتدا مخاطبان هدف را جذب و آنان را کنار خود حفظ نمایید. در مرحله بعد فرآیند بازاریابی محتوایی، لازم است که فرد جذب و حفظ شده را به واسطه راهکارهایی به یک مشتری سودآور تبدیل نمایید. اسمارت مدیا (SmartMedia) با استفاده از راه کارهای هوشمند شما را در این مسیر همراهی خواهد نمود.

آنالیز وب سایت و مشاوره سئو

آنالیز سایت شما و رقبا

آنالیز ابزاری است برای درک بهتر از مسیری که کسب و کار شما برای رسیدن به موفقیت نیاز دارد. با استفاده از آنالیز دید وسیعتری نسبت به وضیعت وب سایت خود و رقبایتان در گذشته، حال و آینده خواهید داشت. با در نظر گرفتن نتایج تحلیل‌ها به سادگی می‌توان پیش‌ بینی کرد که چه اتفاقی در آینده نزدیک برای کسب‌وکارتان خواهد افتاد؟ چقدر در بازار رقابتی پیشتاز هستید و یا برای پیشی گرفتن از آن‌ها باید چه برنامه ای را در نظر بگیرید؟

طراحی و مدیریت کمپین های تبلیغاتی

رسانه‌های بسیار متنوعی در دنیای وب فارسی وجود دارند. این که در کدام رسانه؟ با چه تعداد مخاطب؟ در چه سایز بنر؟ با چه میزان بودجه؟ با چه نوع تبلیغ؟ (بنری یا کلیکی یا ترکیبی) و به طور خلاصه، با چه برنامه‌ای می‌خواهیم با استفاده از تبلیغات آنلاین، به اهداف بازاریابی‌مان برسیم؛ پاسخ همه این سوالات را دراسمارت مدیا (SmartMedia) خواهید یافت.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

امروزه نقش شبکه های اجتماعی و اهمیت آن در بازاریابی اینترنتی مشخص است اما پست گذاشتن در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام را همه بلدند! شما به عنوان یک حرفه‌ای بایستی برای شبکه‌های اجتماعی خود «استراتژی» تعیین نمایید و با شناخت تفاوت نسبت به تولید محتوای جذاب و تولید محتوای راهگشا بهترین روش را برای انتشار محتوا در زمان مناسب انتخاب نمایید. اسمارت مدیا (SmartMedia) در این مسیر با ارئه مشاوره و خدمات همراه شما خواهد بود.

ایمیل مارکتینگ و تبلیغات در گوگل

ایمیل مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی هزینه مالی و زمانی پایینی دارد و بزرگترین مزیت آن انتخاب مخاطب توسط خود شماست. ایمیل مارکتینگ روشی موثر در افزایش آگاهی از برند شما وارتباط هدفمند با مشتریان بولقوه و بالفعل ودرنتیجه افزایش فروش می باشد.
اسمارت مدیا (SmartMedia) با مشاوره به کسب و کارها برای جذب اطلاعات مخاطبان خود و تبلیغ از طریق ایمیل های جذاب و هدفمند، شما را در این مسیر همراهی خواهد نمود.

مشاوره رایگان

Back to top