درباره Smart Media

به اسمارت مدیا خوش آمدیدبه اسمارت مدیا خوش آمدید

درباره ما بیشتر بدانید
---

شرکت اسمارت مدیا (SmartMedia) در زمینه تجارت الکترونیک و تبلیغات دیجیتال فعالیت دارد، اسمارت مدیا تامین کننده تکنولوژی های جدید و کارآمد برای تبلیغات هوشمند دیجیتالی و تجارت الکترونیک برای آژانس های دیجیتال مارکتینگ ایرانی، وب سایتهای بزرگ ایرانی و کسب و کارهای آنلاین می باشد. ما به شرکتهایی که درزمینه تبلیغات آنلاین و دیجیتالی فعالیت دارند خدمات تامین تکنولوژیهای نوین، پشتیبانی وآموزش را ارائه میدهیم وبه شرکتهای فعال در زمینه تجارت الکترونیک نسبت به شناخت بازار و تبلیغات موثر مشاوره میدهیم.ما تبلیغات موثر و کارآمد را که منجر به فروش بیشتر و سودآوری شرکت ها گردد را رسالت خود می دانیم. اسمارت مدیا به منظور تامین و ترویج راه کارهای موثر تبلیغات دیجیتال با برترین شرکت های بین المللی همکاری دارد و همواره در تلاش هست که سرویس های جهانی را با هزینه های مناسب برای فعالان حوزه های مختلف تجارت الکترونیک فراهم نماید.

شرکت اسمارت مدیا، به عنوان نماینده انحصاری شرکت Salesmanago در ایران ارائه دهنده کلیه خدمات و مشاوره در حوزه تجارت الکترونیک و تبلیغات آنلاین می باشد. شرکت بین المللی Salesmanago با حضور کارشناسان متخصص و کارآفرین بین المللی و با فعالیت در بیش از ۴۰ کشور جهان وهمچنین نمایندگی های معتبر در سراسر دنیا از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات در زمینه بازرگانی و بازاریابی آنلاین در دیجیتال مارکتینگ می باشد. کارشناسان ما با تکیه بر تکنولوژی های روز دنیا هم راستا و هم سو با آخرین فناوری های تبلیغاتی آنلاین در Salesmanago جهت تبدیل هزینه های بازاریابی شما به سود واقعی همراه شما خواهند بود.

پارتنر رسمی گوگل در ایران

اسمارت مدیا، به عنوان همکار رسمی گوگل پیشرو در ارائه خمات و مشاوره های حرفه ای در زمینه تبلیغات گوگل می باشد. شایان ذکر است اسمارت مدیا با کسب امتیاز های رسمی و معتبر موفق به کسب عنوان پارتنر رسمی گوگل گردیده است. همچنین متخصصین بازاریابی و کارشناسان آنلاین ما شرایط لازم را برای ایجاد و مدیریت یک حساب کاربری معتبر به عنوان همکار رسمی گوگل مهیا می سازند.

ماموریت ما

هدف ما برقراری ارتباط انعطاف پذیردرراستای ایجاد یک شبکه تبلیغاتی یکپارچه با تمرکزبرمشاوره و ارائه خدمات تبلیغات آنلاین هدفمند برای ارتقائ کسب وکار شما می باشد. از این رو کارشناسان حرفه ای اسمارت مدیا شما را برای دستیابی به اهدافتان همراهی می کنند.

چشم انداز ما

تحقق برنامه های تبلیغاتی بر مبنای مشاوره که باعث افزایش آگاهی مشتریان ما و بهبود فروش و رشد آنها در بازار رقابتی می شود. ما همواره به دنبال راه حلی هستیم که بهترین خدمات را با کمترین هزینه به مشتریان خود ارائه دهیم.

ارزشهای ما

افتخار فرهنگ سازمانی اسمارت مدیا یادگیری و آموزش به روز همراه با ارائه بهترین خدمات، شناخت صحیح از کسب و کار شما و ایجاد تعامل بین طرفین و استفاده از تکنیک های تبلیغاتی نوین همراه با خلاقیت و درک بازار رقابتی است.

با متخصصین اسمارت مدیا آشنا شویدبا متخصصین اسمارت مدیا آشنا شوید

ما عاشق اسمارت مدیا هستیم
---

علی کلهر

B2B Project Manager

سیاوش حبیبی

Sales Manager & Account Manager

VLADAS-SAPRANAVIČIUS

Vladas Sapranavičius

Co-Founder

فرزام چاخرلوی

CEO

مهدی بیگدلو

Head of Technology

اسمارت مدیا

محمد کاظمی

Lead Front-end Developer

اسمارت مدیا ارائه دهنده تبلیغات دیجیتال کارآمد

Back to top